IMG_1048b

Jsme kolegové a dlouholetí přátele, pro něž je architektura jednou z největších vášní v životě. Naším cílem je vytvářet kvalitní, jedinečné návrhy šité na míru naším klientům.

Ke každému projektu přistupujeme individuálně, zodpovědně a s patřičným respektem. Jde nám jak o spokojenost našich zákazníků, tak i o lepší celkové prostředí, které svými návrhy ovlivňujeme. Proto se ve svých projektech zaměřujeme jak na estetickou stránku, tak i na ekonomické aspekty a funkčnost objektu jako celku. Výsledkem naší práce jsou estetické, fungující a efektivní a stavby které svým uživatelům zlepšují život.

 

Do našeho repertoáru patří zejména rodinné domy, přístavby, interiéry či rekonstrukce. Máme také zkušenosti s bytovými komplexy či občanskými stavbami. Svým návrhům a klientům zůstáváme věrní od prvních skic až po realizaci a úspěšnou kolaudaci. 

IMG_0931

Ing. arch. Cyril Malčenko

Architektura a navrhování bylo něco, co mě bavilo od dětství a nikdy jsem neváhal, jakým směrem chci se ubírat. Již během studia jsem se snažil získávat zkušenosti v oboru. Po ukončení bakalářského stupně jsem začal získávat první praxi v kancelářích architektonických ateliérů.

Během tohoto období se mi povedlo uchopit zkušenosti navrhování všech měřítek, od mini salonků a drobných interiérů po navrhování urbanistických zastavovacích plánů ve vyzvaných soutěžích developerů. Všechny tyto zkušenosti považuji za velmi cenné, které výrazně posunuly můj rozhled v práci architekta.                                                                                                                                                                            

Vzdělání:

2008 -2012 Střední škola elektrotechniky a strojírenství, Praha

2012 -2019 České vysoké učení technické v Praze – fakulta architektury 

Praxe:

2016-2017 Capexus

2017 -2018 Toulec architekti

2018 PS architekti

2019 – spolupráce s Lukáš Janout architects a MP archi

IMG_0863

Ing. arch. Jakub Bilan

Ať už to byly domky z lega nebo stavění pevnosti s kamarády v lese, vždy jsem rád něco tvořil a budoval. A nejvíce ze všeho mě pak potěšil pohled na hotové dílo. Ono prvotní nadšení ve mně zůstalo až dodnes a je motorem, který mě s radostí žene do nových projektů.

Jsem architekt, co se nebojí výzev, a ve své praxi jsem měl možnost pracovat jak v českých ateliérech, tak i v polském renomovaném ateliéru KWK Promes, kde jsem se věnoval projektu Rekonstrukce ostravských jatek (projekt uspěl v tuzemských národních architektonických soutěžích a je nominován do mnoha mezinárodních). Od roku 2020 se věnuji vlastním projektům a realizacím.

Vzdělání:

2008 -2012 Polské gymnázium im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín

2012 -2018 České vysoké učení technické v Praze – fakulta architektury 

Praxe:

2014-2017 Cieślararchitects

2017 -2018 MS Architekti

2018 – 2020 KWK Promes Robert Konieczny